Profilaktiskais un terapeitiskais galds ATM-GS

atm-53

Mūsu dienās ir gandrīz neiespējami atrast cilvēku pat 30-35 gadu vecumā, kurš nebūtu saskāries ar muguras problēmām visā to “krāšņumā”. Gadu skaitlim palielinoties diskomforts tikai pieaug. Iemesli var būt visdažādākie, kā arī problēmu novēršanas paņēmieni. Ir metode, kuru mediķi iesaka gandrīz visiem pacientiem : karājieties stienī – jūsu pašu ķermeņa svars stieps mugurkaulu un jūs jutīsities daudz labāk! Būtībā tiek ieteikts praktizēt savdabīgu mugurkaula dekompresijas (Spinal decompression) metodi, kura ir ļoti iedarbīga un visnotaļ apsveicama, bet…to var izpildīt tikai salīdzinoši jauni,fiziski spēcīgi cilvēki bez liekā svara. Ko darīt pacientiem ar artrītu, elkoņu locītavu traumām vai deģeneratīvām izmaiņām kaulu sistēmā ? Patiesībā arī laiks, ko varēsiet pavadīt karājoties, robežosies ar vienu vai pusotru minūti, kas tomēr ir pārāk mazs laiks terapijai.

atm-56

Piedāvājam salīdzinoši vienkāršu iekārtu ATM-GS optimālā cenu līmenī, kura jums palīdzēs risināt ļoti daudzas mugurkaula jostas un krūšu zonu problēmas. Iekārta ir lietojama individuāli, ti. nav nepieciešams palīgs vai asistents. Pacients ar spinālām problēmām var būtiski uzlabot savu dzīves kvalitāti, regulāri un ilgtermiņā izmantojot ATM-GS. Muguras stiepšanas galds var sekmīgi tikt izmantots arī kā profilaktisks līdzeklis salīdzinoši jaunu cilvēku mugurkaula saslimšanu prevencijai! Piecas minūtes jūsu mugurai liks justies kā tiko no gultas cēlušamies cilvēkam!

atm-55

ATM GS ir vidēja izmēra (2100 x 750 x h600) ierīce, kuru var novietot jebkurā lietotājam ērtā telpas vietā. Enerģiju nodrošina neliels 12 V akumulators, sekojoši ierīce ir pilnīgi droša pret elektrotraumām. Ierīces lietotājs uzģērbj speciālu vesti ar polsterējumiem padušu zonā, iespējami cieši to nostiprina uz krūšu kurvja. Pēc tam viņš noguļas uz ATM GS galda …un gandrīz jau ir sācis muguras stiepšanas procedūru.
Vēl tikai, nospiežot uz labās rokas džoistika vadības pogas, lietotājs panāk, ka padušu balsti izbīdās darba stāvoklī. Tikai tad, kad balsti nostājas pareizajās vietās, lietotājs var ar kreisās rokas džoistiku celt galdu. Tieši šeit ir redzama pati galvenā ATM GS priekšrocība – neviens cits, ne asistents vai mediķis, bet tikai un vienīgi pats lietotājs nosaka galda pacēluma augstumu. Jo stāvāk tiks pacelts galds, jo lielāks spēks iedarbosies uz lietotāja mugurkaulu.